ОЗП GOODRAM 32GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (GR2666S464L19/32G)
Відгуки та питання
Код: 68945
Артикул: GR2666S464L19/32G
Повідомити, коли з'явиться
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
1 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL19
Частота пам'яті
2666 МГц
Призначення
Для ноутбуків (SO-DIMM)
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Goodram
На брендову сторінку
Goodram
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
1 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL19
Частота пам'яті
2666 МГц
Призначення
Для ноутбуків (SO-DIMM)
Підсвічування
Ні
Тип охолодження
Без охолодження
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.2 В