Каталог

0 800 201 865

RU
UA
Сервіси

Відгуки Робот-пилосос миючий Dreame Bot L20 Ultra Complete

Фото та відео покупців
Всі
За популярністю
Написати відгук

Популярний відгук

Зазвичай я не з тих, хто пише відгуки, але я не можу стриматись і не поділитись своїми враженнями. Нещодавно у офісі зробили ремонт. Площа – доволі чимала, 220 кв.м. Підлога – паркетна, видно кожну пилинку. Завдяки роботу-пилососу – ідеальна чистота забезпечена. Тепер можемо не перейматись про прибирання.
Irily Oru
24 лютого 2024
Відповісти
0 відповідей
1
Недавно я приобрел робот-пылесос Dreame L20. Он стал настоящим открытием в моей повседневной уборке дома. L20 Ultra превзошел все мои ожидания с точки зрения эффективности очистки. Он плавно переходит от паркетных полов к коврам, с легкостью собирая пыль, шерсть домашних питомцев и мелкий мусор. Мощность всасывания впечатляет, без проблем справляется даже с самыми сложными загрязнениями.
Сергей
18 березня 2024
Відповісти
0 відповідей
1
Дійсно достойна модель робота-пилососа. Базова станція досить компактна і якісно зроблена. Пилосос не дешевий, але воно того вартує, повірте. Щодня радію, що все-таки придбала Dreame L20.
Ольга
07 березня 2024
Відповісти
0 відповідей
0
Никогда не слышал об этом пылесосе ранее. Узнал о нем от сестры. Решил приобрести Dreame L20, чтобы убирать шерсть собак на паркетном полу. Купил эту модель и рад, что выбрал именно ее. Робот реально умный, время от времени он застревает на препятствиях, как и любой другой пылесос, но со временем быстро изучает планировку дома.
Арсений Лозовый
17 лютого 2024
Відповісти
0 відповідей
0
Загалом пилосос сподобався, але було складно налаштувати програму. Незрозуміло, як встановити параметри стосовно того, коли та де прибирати. Згодом розібралась. Працює потужно, задоволена.
Олена Покурна
26 січня 2024
Відповісти
1 відповідь
0
Долгое время пользовался другим пылесосом, пока он не сломался. Решил купить какую-то современную модель. Выбрал Dreame L20. Искал устройство, которое сможет бережно мыть деревянный пол, не повреждая его. Предыдущий вариант царапал пол, а сейчас уборка проходит просто идеально.
Константин Тугалов
18 січня 2024
Відповісти
0 відповідей
0
Dreame L20 Ultra Complete дуже добре очищає підлогу. У нас є дві собаки, і Dreame чудово справляється з миттям ламінату. Вмикаємо його щовечора і щоранку прокидаємося в ідеальній чистоті. Все ще здивована, що прибирання можна делегувати розумному пристрою.
Софія
30 грудня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Пилосос реально класний. Попередній робот-пилосос, яким я користувалась, застрягав, плутався у шнурах. З цим таких проблем немає. Він уникає перешкод, в тому числі і дротів. Тепер можу видихнути і забути про постійні прибирання. Єдине, що мені треба зробити, це наповнити резервуар та очистити резервуар з водою.
Марина Л.
20 грудня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Купив спочатку собі, потім переконавшась що це пушка і мамі взяв. Жодного конкурента, працює бездоганно, ніяких тупняків знайти чи заїхати на станцію, ні разу ніде не застрягав, багато налаштувань як і в якому порядку прибирати кімнати, кожні 10м2 повертається на станцію чистити ганчірки, ніяких проблем з мисками для домашніх улюбленців - не треба прибрати миски, він їх не чіпає. в один день взяв айфон 15 про макс і це чудо, від робота емоцій більше))
Володимир
14 грудня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Пылесос отличный, у меня в доме две кошки, и при этом полы всегда идеально чисты. Даже ручное мытье полов шваброй не сравнится с использованием этого робота-пылесоса. Очищает поверхность хорошо, увеличивает всасывание, как только обнаруживает ковер.
Кристина
13 грудня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
L20 не дуже добре прибирає на килимах та очищає важкодоступні місця. Доводиться робити це вручну.
Галина
01 грудня 2023
Відповісти
1 відповідь
0
Більше відгуків