0 800 201 865

RU
UA

Бездротовий пилосос Deerma VC01 MAX

Код: 65246

Артикул: VC01MAX

Короткі характеристики Deerma VC01 MAX Cordless Vacuum Cleaner

Інструкція Бездротовий пилосос Deerma VC01 MAX

Дивитись
Час роботи на одному зарядідо 45 хв
Сила всмоктування12000 Па
Всі характеристики
Немає в наявності

Колір: Білий

Сила всмоктування: 12000

Тип прибирання: Сухе

Час роботи на одному заряді: до 45

Режими роботи: Стандартний, Турбо

banner
Ручний вертикальний пилосос-стик Deerma VC01 MAX
Зручний та компактний пилосос для швидкого прибирання покриттів для підлоги, ламінату, плитки або килимів. Елегантний дизайн, висока потужність всмоктування, тиха робота, швидка зарядка, компактний корпус та ємний акумулятор. І це не єдині переваги бездротового пилососу Deerma VC01Max. Сценаріїв застосування компактного пилососа-стику існує нескінченна кількість, це і чищення килимів, прибирання пилу під столом та стільцями, прибирання сміття під диваном.
Велика продуктивність
Бездротовий пилосос Deerma VC01 Max обладнаний сучасним мотором з безщітковою конструкцією та цифровим керуванням. За рахунок цього досягається потужність всмоктування до 100 Ватів. Повітропровід пилососа має прямий профіль, завдяки чому сила всмоктування збільшується до 12 000 Паскалей. Пилозбірник влаштований за принципом Циклон, що також сприяє збереженню потужності, незалежно від кількості зібраного пилу в контейнер. Також пилосос здатний автоматично підлаштовувати потужність в залежності від поверхні, що прибирається, на килимі потужність вище, на плоскому покритті - нижче.
descr img
Час роботи без дротів
Сучасний компактний пилосос для прибирання розроблений з урахуванням побутових потреб та потреб прибирання пилу та сміття. Вбудована акумуляторна батарея має ємність 2500 мАг, чого вистачить на 45 хвилин роботи в режимі або на 20 хвилин збирання в режимі турбо всмоктування. Такого проміжку часу достатньо для того, щоб пропилососити підлоги у всій квартирі або будинку. Заряджання здійснюється за допомогою універсального роз'єму USB Type-C.
descr img
Гарний пилосос та ефективне прибирання
Зовнішній вигляд пилососа нагадує паличку-виручалочку з майбутнього. Корпус має стильний дизайн у вигляді цільної білої трубки, не дарма такі пилососи ще називають стік. В основному корпус має білий колір, але є акцентні вставки червоного кольору, які тільки покращують зовнішній вигляд пристрою.
descr img
Що в коробці крім основного блоку пилососу
Компактний та стильний пилосос VC01 Max розбирається до найдрібніших частин для зручного зберігання чи транспортування, тому не дивуйтеся маленькій коробці з доставки. Крім основного блоку пилососа в комплекті йде: трубопровід, базова насадка для прибирання підлогових покриттів, щілинна насадка із щетиною 2в1, фільтр, настінне кріплення для зберігання пилососа у вертикальному положенні, кабель для заряджання Type-C та адаптер живлення від розетки. Також зрозуміло гарантія та інструкція з використання та обслуговування пилососа.
banner