0 800 201 865

RU
UA

Бездротовий пилосос Deerma VC20 Plus White (DEM-VC20P)

Код: 43731

Артикул: DEM-VC20P

Короткі характеристики Xiaomi Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner White (DEM-VC20P)
Час роботи на одному зарядідо 30 хв
Сила всмоктування8000 Па
Всі характеристики
Немає в наявності

Колір: Білий

Сила всмоктування: 8000

Тип прибирання: Сухе

Час роботи на одному заряді: до 30

Режими роботи: Стандартний, Турбо

Відгуки про Xiaomi Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner White (DEM-VC20P) (8)
Залишити відгук

Популярний відгук

Купили недавно с мужем и теперь ссоримся за него))) Он часто в машине убирается, а я дома) Вообще пылесос классный - очень легкий и мощный, с шерстью от животных на коврах проблем больше нет)))
Наташа
02 серпня 2020
Відповісти
1 відповідь
2
Для даної ціни, доволі практичний та потужний пилосос. З прибиранням справляється, зауважень не маю. Працює доволі тихо.
Переваги:
потужність, легкість, дизайн
Недоліки:
наче немає
Олена
17 травня 2021
Відповісти
1 відповідь
0
Всі відгуки

Ручний бездротовий пилосос Deerma VC20 Plus DEM-VC20P

Удосконалена потужність акумуляторного пилососу Deerma VC20 Plus гарантує максимальну чистоту та затишок із мінімальними стараннями, незалежно від місця знаходження розетки. А за допомогою додаткових насадок Deerma VC20 Plus очищає навіть важкодоступні місця.

Чудова чистота

Бездротовий пилосос Deerma VC20 Plus має мінімальний дизайн та легкий корпус. Поставляється з 3 різними типами насадок, завдяки яким ви зможете швидко та ефективно прибрати не тільки кожен куточок вашого будинку, але й салон автомобіля, оббивку меблів та навіть пил зі стін та стель.

 Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner

Сучасний двигун, потужна робота

Пилосос Deerma VC20 Plus оснащений покращеним двигуном потужністю 150 Вт з максимальною силою всмоктування 8000 Па. Це забезпечує оперативне та якісне прибирання поверхні від будь-яких забруднень, незалежно від структури покриття. Сміття потрапляє до знімного резервуару ємністю 0.6 літрів, щодозволяє зробити кілька циклів збирання перед тим, як контейнер буде заповнений.

 Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner

Велика ємність акумулятора

Корпус пилососа оснащений батареєю ємністю 2200 мАг. При повністю зарядженому акумуляторі ви зможете пилососити протягом 30 хвилин, а це близько 120 м2 площі. У турборежимі час роботи знижується до 18 хвилин.

Час до повного заряду пристрою триває 4 години.

 Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner

Ефект очищувача повітря

Усередині девайсу встановлено додаткову систему очищення з HEPA-фільтром. Принцип її роботи полягає в очищенні повітря поруч із пилососом, що позитивно впливає на здоров'я та знижує ризик появи алергії. Нера-фільтр можна прочистити комбінованою щіткою в комплекті або вимити (перед використанням необхідно ретельно висушити).

 Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner

Простота у використанні

Корпус пристрою розроблений з урахуванням закону гравітації: якщо вам потрібнийІмо тимчасово звільнити руки або розкласти речі на столі, не потрібно шукати стіну, щоб притулити гаджет.

 Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner

Комфорт неймовірно тихої роботи

Акумуляторний пилосос Deerma VC20 Plus – ідеальний варіант для тих, хто любить простоту та комфорт, зокрема, якщо вдома є домашні тварини або маленькі діти. Пилосос обладнаний бавовняним ущільнювачем, який знижує шум до 75 дБ.

 Deerma VC20 Plus Cordless Vacuum Cleaner