Каталог

Зв'язатися

RU
UA
Сервіси

Відгуки Спортивний годинник Garmin Forerunner 965 Carbon Gray DLC Titanium Bezel with Black Case and Amp Yellow/Black Silicone Band

Фото та відео покупців
Всі
За популярністю
Написати відгук

Популярний відгук

Придбав годинника в цьому магазині. Вибрав цього продавця із-за можливості покупки по програмі"Оплата частинами", що не обтяжує мій бюджет. Годинник дуже крутий, багато функцій, віджетів, що контролюють стан мого здоров'я та готовність до тренувань. Також радує можливість навігації до обраного місця, а додаток Sendpoints робить навігацію взагалі простою, коли додає місце в обрані місця годинника. Карти України довелося закачувати в годинник, бо з коробки була загальна карта (ні про що) та ряд карт, котрі взагалі не відносяться до нашої країни (Таїланд, Сінгапур та ін.) Екран суперовий, на сонці його добре видно, при тому що час автономної роботи не менше тижня (залежить від того, як користуватися та скільки годин активності з ним). Порадувала можливість слухати музику в навушниках напряму з годинника, це чудово! Також є можливість додати банківські картки та розплачуватися через NFC за допомогою сервісу Garmin Pay. Відслідковує фази сна, пульс, насиченість киснем, готовність до тренувань, стан варіабельності ЧСС, зміну висоти, атмосферний тиск та багато-багато іншого. Взагалі, раджу обов'язково придбати цей годинник тим, хто слідкує за своїм здоров'ям та веде активний образ життя. Garmin - це якість, яку обирають спортсмени професійного рівня! Дякую магазину та менеджерам за допомогу в оформленні замовлення.
Переваги:
Швидке замовлення товару, зацікавленість менеджеру в клієнті
Недоліки:
Проблема з оплатою карткою, але це більше стосується обмежень банку
Роман
30 липня 2023
Відповісти
0 відповідей
1
Garmin forerunner 965 – це мій фаворит серед годинників. У мене були різні годинники, але цей – реально топ. Використовую його на фітнесі, на йозі і навіть тоді, коли сплю. Цей диво-пристрій здатний навіть аналізувати якість сну. Універсальний годинник, з цим не поспориш.
Олеся
04 лютого 2024
Відповісти
0 відповідей
0
Часы гармин forerunner удобные в использовании, имеют удобный дисплей, управление – сенсорное, что мне очень нравится. Как по мне, гармин можно смело называть технологической новинкой. Не думаю, что у них на сегодняшний день есть конкуренты.
Максим
28 січня 2024
Відповісти
0 відповідей
0
Більше відгуків