Стабілізатор REAL-EL STAB SLIM-2000 White
Відгуки та питання
Код: 72357
Артикул: EL122400008
Купити
В 1 клік
Вихідна потужність
2000 В·А
Вихідна напруга, В
220 ± 8%
Кількість розеток
2 шт
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.2 кг
Колір
Білий
Розміри
370 х 200 х 60 мм
Загальні параметри
Тип товару
Джерело безперебійного живлення
Гарантія та виробник
Бренд
Real-El
Автономність і живлення
Вихідна потужність
2000 В·А
Вихідна потужність (загальна)
1600 Вт
Вихідна напруга, В
220 ± 8%