Телевізор 2E 2E-43A07KUW
Відгуки та питання
Код: 31293
Артикул: 2E-43A07KUW
Купити
В 1 клік
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
2E
На брендову сторінку
2E
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Телевізор 2E 2E-43A07KUW
Дисплей
Контрастність
4000:1
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Тип матриці
VA
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
43 "
Яскравість
Загальні параметри
VESA
200 х 100 мм
Вихідна потужність
89 Вт
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1,5 ГБ
Рік випуску
Технології
HDR, Dolby Digital, Upscaling 4K
Роз'єми
CI слот, Вихід для навушників, Коаксіальний вихід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
955 х 622 х 225 мм
Вага з підставкою
6.1 кг
Вага без підставки
6.9 кг
Колір корпусу
Чорний
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Підставка, Інструкція, Батарейки, Гарантійний талон, Мікрофіша та енергетична етикетка
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Швейцарія
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
WebOs
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
HDR
Є
Інтерфейси
Спосіб управління
Air Play 2, Голосовий пошук, Пульт ДК
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт