Телевізор 2E 2E-32A07KW
Відгуки та питання
Код: 7730
Артикул: 2E-32A07KW
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики 2E 32A07KW
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
2E
На брендову сторінку
2E
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд 2E 32A07KW
banner
Професійний вибір для вашого будинку
У цьому рідкокристалічному smart-телевізорі типу D-LED втілено останні досягнення та досвід розробників щодо створення телевізора, найліпшого з точки зору співвідношення ціни та якості. Стильний дизайн моделі – чорна рамка та гострі кути – буде доречним в інтер’єрі будь-якого стилю. Телевізор працює на базі операційної системи WebOS WEE 2.0 версії 7.3.2-18, відтворює контент за роздільної здатності 1 920 х 1 080. Екран із діагоналлю 32" та кути огляду 178°/178° забезпечують новий візуальний досвід. Телевізор оснащено двома вбудованими тюнерами ATV/DTV для перегляду каналів. Завдяки надійному кріпленню VESA 200 х 100 мм встановити можна в будь-якому місці.
  • Операційна система WebOS
  • Підсвічування D-LED
  • Підтримка Smart TV
  • Різноманітність роз'ємів
  • Якісне звучання
Якісне зображення на екрані 32" Full HD
У телевізорі 2E-32A07KW застосовано D-LED – технологію підсвічування, яка забезпечує реалістичну картинку. Уся поверхня під рідкокристалічною матрицею заповнена світлодіодами, тож підсвічування рівномірне, а засвічування вздовж країв екрана немає. Діоди забезпечують яскраве стабільне світло, характеризуються тривалим терміном слугування, екологічністю та енергоефективністю. Діагональ екрана моделі становить 32", співвідношення сторін – 16:9, роздільна здатність 1 920 х 1 080. Плавної зміни кадрів навіть у найдинамічніших сценах досягнуто завдяки частоті оновлення екрана 60 Гц.
descr img
Контент у вільному доступі
descr img
Необмежені можливості
Неймовірне звучання
Встановлення відповідно до потреб
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
3.5 кг
Розміри з підставкою
719 х 472 х 191 мм
Вага з підставкою
3.7 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
719 х 424 х 81 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Підставка, Інструкція, Батарейки, Гарантійний талон, Мікрофіша та енергетична етикетка
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
16 Вт
Дисплей
Контрастність
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LCD
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
32 "
Яскравість
Комунікації
Формати
AVI, DivX, H.264, H.265, JPEG, MP3, WMA, XviD
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Наявність Wi-Fi
Загальні параметри
Енергоспоживання
17
VESA
200 х 100 мм