Телевізор AIWA 40GO50804FHD
Відгуки та питання
Код: 33336
Артикул: 40GO50804FHD
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
40 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Дисплей
Контрастність
5000:1
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
DLED
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
40 "
Загальні параметри
VESA
200 х 100 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1,5 ГБ
Технології
HDR, Dolby Vision, Chromecast
Роз'єми
HDMIОптичний вихід, RCA, LAN, USB 2.0, Антенний вхід
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Габарити, комплектація, колір
Вага з підставкою
4.7 кг
Колір корпусу
Чорний
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Aiwa
Країна реєстрації бренду
Японія
Країна виробник товару
Японія
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
Google TV
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
HDR
Є
Інтерфейси
Спосіб управління
MiracastГолосовий пошук, Пульт ДК
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт