Телевізор AKAI AK32D22G
Відгуки та питання
Код: 10714
Артикул: AK32D22G
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Akai AK32D22G
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Akai AK32D22G
banner
Телевізор AKAI AK32D22G
  • Діагональ екрану 32"
  • Зі Smart TV
  • Bluetooth
  • WI-Fi
  • Голосовий пошук
  • Управління за допомогою смартфона
Потужний процесор
descr img
Висококонтрастна матриця
descr img
USB для відтворення мультимедійного контенту
HDMI для різних підключень
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Akai
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Країна-виробник товару
Габарити, комплектація, колір
Колір корпусу
Чорний
Розміри з підставкою
721,4 х 177,2 х 481,6 мм
Вага з підставкою
2.8 кг
Розміри
721,4 х 88,8 х 423,2 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
2 x 8 Вт
Дисплей
Процесор зображення
Cortex A55*4
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
DLED
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
32 "
Яскравість
Комунікації
Формати
H.265, MPEG-2, MPEG-4
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
HDR
Є
Bluetooth
Наявність Wi-Fi
Загальні параметри
Енергоспоживання
55
VESA
200 х 100 мм
Вихідна потужність
55 Вт