Телевізор AKAI AK43D22UG
Відгуки та питання
Код: 10713
Артикул: AK43D22UG
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Akai AK43D22UG
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Akai AK43D22UG
banner
Телевізор AKAI AK43D22UG
  • Діагональ екрану 43"
  • Зі Smart TV
  • Bluetooth
  • WI-Fi
  • Голосовий пошук
  • Управління за допомогою смартфона
Потужний процесор
descr img
Висококонтрастна матриця
descr img
USB для відтворення мультимедійного контенту
HDMI для різних підключень
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Akai
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Країна-виробник товару
Габарити, комплектація, колір
Колір корпусу
Чорний
Розміри з підставкою
956,4 х 216,8 х 625,4 мм
Вага з підставкою
5.4 кг
Розміри
956,4 х 93,2 х 555,5 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
2 x 8 Вт
Дисплей
Процесор зображення
Cortex A55*4
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
DLED
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
43 "
Яскравість
Комунікації
Формати
H.265, MPEG-2, MPEG-4
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
HDR
Є
Bluetooth
Наявність Wi-Fi
Загальні параметри
Енергоспоживання
85
VESA
200 х 100 мм
Вихідна потужність
85 Вт