Телевізор LG 43QNED80A6A
Відгуки та питання
Код: 38029
Артикул: 43QNED80A6A
Купити
В 1 клік
Характеристики LG 43QNED80A6A
Тип матриці
QNED
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 43QNED80A6A
Дисплей
Контрастність
Высокая
Процесор зображення
a7 AI 4K Gen8
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QNED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
43 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
60
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
Edge-LED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Chromecast, Wi-Fi
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, E-AC-3, HEAAC, MP2, MP3, PCM
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
968 х 633 х 257 мм
Вага з підставкою
9.7 кг
Вага без підставки
9.3 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
968 х 565 х 29,7 мм
Комплектація
Телевізор, Пульт дистанційного керування, Батарейки, Кабель живлення, Підставка, Документація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
20 Вт