Телевізор LG OLED48C46LA
Відгуки та питання
Код: 13576
Артикул: OLED48C46LA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG OLED48C46LA
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
48 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG OLED48C46LA
banner
Шедевр, довершений майстерністю, відточеною часом
  • Інноваційний процесор alpha 9
  • Приголомшливе зображення OLED 4К
  • Інтелектуальна яскравість за будь-якого освітлення
  • Ультратонкий дизайн
  • Програма оновлень webOS Re:New
  • Підтримка FILMMAKER MODE
  • WOW Orchestra
Інноваційний процесор alpha 9
descr img
Оптимальний звук, що відповідає вашому простору
descr img
Інтелектуальна яскравість за будь-якого освітлення
Штучний інтелект покращує роздільну здатність
Звук, що вражає реалістичністю
Відчуйте потужний звуковий ефект завдяки 9.1.2 віртуальній системі об'ємного звуку 9.1.2.
Автономне підсвічування OLED 4K
Відсутність окремої підсвітки дозволяє розкрити безмежну красу.
Пейзажі сяють реалістичними кольорами
Неперевершена грація ультратонкого дизайну
Простота у вас під рукою
Програма оновлень webOS Re:New
Щороку новий телевізор протягом 5 років. Завжди актуальний з новими функціями та покращеннями.
Насолоджуйтеся власним, унікальним досвідом перегляду
Розширюйте свій огляд, розширюйте свої розваги
Реалістичні кіносцени оживають перед вашими очима
Підключення мобільних пристроїв
Відчуйте, як звуки створюють неповторну атмосферу
Там, де швидкість дій завжди залишається неперервною
Елементи керування розташовані там, де вам потрібно
Не зупиняйтеся, використовуючи меню оптимізації гри та ігрову панель.
Доступ до всіх ваших улюблених ігор
Екологічність
Дисплей
Контрастність
Высокая
Процесор зображення
?9 AI 4K Gen7
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
48 "
Загальні параметри
VESA
300 х 200 мм
Енергоспоживання
79
Вихідна потужність
79 Вт
Частота екрану
120 Гц
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
HDR, Dolby Atmos, Dolby Vision
Роз'єми
CI слот, USB 2.0, Оптичний вихід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Функції
Таймер вимкнення, Таймер, Таймер увімкнення
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, HEAAC, MP2, MP3, PCM, WMA
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1071 x 675 x 230 мм
Вага з підставкою
16.8 кг
Вага без підставки
14.9 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1071 х 620 х 46,9 мм
Комплектація
Телевізор, Пульт дистанційного керування з батарейками, Кабель живлення, Інструкція
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
40 Вт