Телевизор OzoneHD 19HN82T2
Відгуки та питання
Код: 41612
Артикул: 19HN82T2
Купити
В 1 клік
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
19 "
Роздільна здатність
1440 х 900
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд OzoneHD 19HN82T2
телевізор OzoneHD
  • Стильний дизайн
  • Два ТВ-тюнера
  • Нзький рівень споживання енергії
Загальні характеристики
OzoneHD 19HN82T оснащений VA матрицею, яка забезпечує непогану передачу кольору і кути огляду. У даній моделі кути огляду становлять 176? як по горизонталі, так і по вертикалі. Статична контрастність становить 1200: 1, а частота зміни кадрів можлива при 60 Гц. Номінальна потужність звуку, що видається акустичною системою телевізора, становить 12 Вт, в наявності є два динаміка.
Телевізор OzoneHD 19HN82T2
Тюнери та мультимедіа
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
OzoneHD
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Країна-виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага з підставкою
3.1 кг
Вага без підставки
3 кг
Розміри з підставкою
450x160x370 мм
Колір корпусу
Чорний
Розміри
450x47x320 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
2 x 5 Вт
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Контрастність
Роздільна здатність
Тип матриці
VA
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
19 "
Яскравість
Комунікації
Формати
AAC, AVI, H.264, H.265, JPG, MKV, MP3, MP4
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T
Bluetooth
Ні
Наявність Wi-Fi
Загальні параметри
Енергоспоживання
VESA
75 х 75 мм
Вихідна потужність
22 Вт