Телевізор OzoneHD 19HN93T2
Відгуки та питання
Код: 24011
Артикул: 19HN93T2
Купити
В 1 клік
Тип матриці
TFT
Діагональ екрану
19 "
Роздільна здатність
1440 х 900
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
75 х 75 мм
Вихідна потужність
24 Вт
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Роз'єми
USB 2.0
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
450 х 160 х 370 мм
Вага з підставкою
3.1 кг
Вага без підставки
3 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
450 х 47 х 320 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 5 Вт
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
Тип матриці
TFT
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
19 "