Телевізор OzoneHD 24FN22T2
Відгуки та питання
Код: 64026
Артикул: 24FN22T2
Купити
В 1 клік
Характеристики OzoneHD OzoneHD 24FN22T2
Діагональ екрану
24 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд OzoneHD OzoneHD 24FN22T2
Загальні параметри
VESA
50х50 мм
Вихідна потужність
36 Вт
Частота екрану
60 Гц
Технологія дисплея
LED
Роз'єми
HDMI, USB
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
450 ? 370 ? 160 мм
Вага з підставкою
2.2 кг
Вага без підставки
2.1 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
450 х 320 х 47 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 5 Вт
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
24 "