Телевізор OzoneHD 32HSN93T2
Відгуки та питання
Код: 7724
Артикул: 32HSN93T2
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1366 х 768 (WXGA)
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд OzoneHD 32HSN93T2
banner
Телевізор OzoneHD 32HSN93T2
  • Smart TV на базі Android
  • Широкий набір портів і підключень
  • Компактні габарити та енергоефективність
  • Доступна ціна для свого сегмента
Сучасний безрамний дизайн
Вражаючий стиль і компактність дозволять вам гармонійно вписати телевізор у будь-який інтер’єр.
descr img
Реалістичне зображення
descr img
Якісний звук
Потужна аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує чіткий та могутній звук, який підкреслить ваші враження від перегляду.
Розумні технології
Легке підключення
Бренд
OzoneHD
Країна реєстрації бренду
Україна
Вага без підставки
4.5 кг
Розміри з підставкою
715 х 200 х 465 мм
Розміри
715 х 60 х 425 мм
Комплектація
Телевізор, Пульт дистанційного керування, Підставка, Кабель живлення, Керівництво, Гарантія
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Контрастність
Процесор зображення
ARM Сortex-A53 1.5ГГц
Роздільна здатність
1366 х 768 (WXGA)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
32 "
Формати
AAC, AVI, H.264, H.265, JPG, MKV, MP3, MP4
Комунікації
Ethernet, Miracast, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий, Аналоговий
Bluetooth
Ні
Загальні параметри
Енергоспоживання
?45 Вт
Вихідна потужність
20 Вт
VESA
100 х 100 мм