Телевізор OzoneHD 40FSN93T2
Відгуки та питання
Код: 07725
Артикул: 40FSN93T2
Купити
В 1 клік
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
40 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд OzoneHD 40FSN93T2
banner
Телевізор OzoneHD 40FSN93T2
  • Full HD роздільна здатність на 40?
  • Smart TV на Android 12 + 4-ядерний процесор
  • VA матриця з D-LED підсвіткою та контрастністю ~1500:1
  • Широкі кути огляду та стандартні оновлення екрана 60 Гц
  • Різноманітні порти та підключення + підтримка цифрових тюнерів
Сучасний безрамний дизайн
descr img
Вражаюча якість зображення
descr img
Потужній звук
Два динаміки по 10Вт гарантують потужний та чистий звук, який доповнює ваш візуальний досвід та занурює вас у світ розваг.
Потужний процесор
Багатофункціональні підключення
Дисплей
Контрастність
1500:1
Процесор зображення
ARM Cortex-A53 Quad core 1.5ГГц
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
VA
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
40 "
Яскравість
Комунікації
Формати
AAC, AVI, H.264, H.265, JPG, MKV, MP3, MP4
Комунікації
Ethernet, Miracast, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий, Аналоговий
Bluetooth
Ні
Наявність Wi-Fi
Так
Загальні параметри
Енергоспоживання
66 Вт
Вихідна потужність
20 Вт
VESA
200 х 200 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1 ГБ
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Технології
Dolby Digital
Роз'єми
HDMI, USBКомпозитний вхід, LAN, AUX, AV, RF, Антенний вхід, Вихід для навушників, Коаксіальний вихід
Бездротові можливості
Wi-Fi
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
895 x 200 x 555 мм
Вага без підставки
8 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
895 x 81 x 515 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт