Телевізор Romsat 42FSH1950T2
Відгуки та питання
Код: 34555
Артикул: 42FSH1950T2
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
42 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1 ГБ
Рік випуску
Роз'єми
USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Габарити, комплектація, колір
Вага з підставкою
6.2 кг
Вага без підставки
6 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
945 x 540 x 85 мм
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Тип матриці
VA
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
42 "
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Romsat
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
Android TV
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
Bluetooth
Наявність Wi-Fi
Інтерфейси
Спосіб управління
Управління за допомогою смартфона
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт