Телевізор SAMSUNG QE43LS03DAUXUA
Відгуки та питання
Код: 14582
Артикул: QE43LS03DAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
110 Вт
Частота екрану
50 Гц
Технологія дисплея
OLED
Рік випуску
Технології
HDR
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Дисплей
Процесор зображення
Quantum Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
43 "
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
969,5 x 591,9 x 196,8 мм
Вага з підставкою
8.9 кг
Вага без підставки
8.6 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
969,5 х 557,8 х 24,9 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
20 Вт