Телевізор Samsung QE43Q8FAAUXUA
Відгуки та питання
Код: 37349
Артикул: QE43Q8FAAUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43 "
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE43Q8FAAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Q4 AI Processor
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
43 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
54
Частота екрану
50 Гц
Підсвічування
Dual LED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
965.5 х 614.7 х 198.4 мм
Вага з підставкою
8.2 кг
Вага без підставки
7.9 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
965.5 x 559.4 x 25.7 мм
Комплектація
Телевізор, Підставка, Пульт дистанційного керування, Кабель живлення, Інструкція
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт