Телевізор SAMSUNG QE55LS03FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 33299
Артикул: QE55LS03FAUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
55 "
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
170 Вт
Частота екрану
100 Гц
Технологія дисплея
OLED
Рік випуску
Технології
HDR
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Дисплей
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
3840 x 2160 (4K UHD)
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
55 "
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1237,9 x 743,4 x 227,8 мм
Вага з підставкою
17.3 кг
Вага без підставки
16.9 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1237,9 х 708,8 х 24,9 мм
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Угорщина
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
Tizen
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
HDR
Є
Інтерфейси
Спосіб управління
Air Play 2
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
20 Вт