Телевізор Satelit 24H8000ST
Відгуки та питання
Код: 8500
Артикул: 24H8000ST
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
24 "
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Satelit 24H8000ST
banner
Satelit 24H8000ST
  • Сучасний та унікальний дизайн
  • Яскраві та чіткий LED екран
  • Висока роздільна здатність та герцовка
  • Надійний та міцний корпус
Функціональні можливості
descr img
Зручно та просто
descr img
Живе зображення
Ще одним важливим плюсом моделі SATELIT 24H8000ST є наявність прийнятого в Україні стандарту цифрового мовлення Т2, а також аналогового тюнера. Енергозберігаючий режим робить телевізор SATELIT 24H8000ST не тільки функціональним, а й економічним. Робоче енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») лише 0.5 Вт.
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Satelit
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Країна-виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
2.25 кг
Розміри з підставкою
540 х 72 х 390 мм
Вага з підставкою
2.35 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
540 х 72 х 345 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Документація
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-T, DVB-T2
Контрастність
Процесор зображення
Mali-450
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
DLED
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
24 "
Яскравість
Комунікації
Формати
AVI, BMP, FLAC, JPEG, JPG, M2TS, MKV, MOV, MP3, MPEG, MPEG-4, PNG, WAV
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
Bluetooth
Ні
Наявність Wi-Fi
Так
Загальні параметри
VESA
100 х 100 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1 ГБ
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, Вихід для навушників, Коаксіальний вихід, LAN
Бездротові можливості
Wi-Fi
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 5 Вт