Телевізор Satelit 32H8001T
Відгуки та питання
Код: 30246
Артикул: 32H8001T
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Рік випуску
Роз'єми
HDMIUSB 2.0, Антенний вхід, Вихід для навушників, RCA
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
720 х 70 х 470 мм
Вага з підставкою
3.4 кг
Вага без підставки
3 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
720 х 70 х 420 мм
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Тип матриці
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
32 "
Яскравість
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Satelit
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Ні
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
Bluetooth
Наявність Wi-Fi
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт