Телевізор Satelit 43F8200WS
Відгуки та питання
Код: 15154
Артикул: 43F8200WS
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 x 200 мм
Частота екрану
60 Гц
Технологія дисплея
LED
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
6.2 кг
Розміри
956 x 557 x 85 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Діагональ екрану
43 "