Телевізор Satelit 43U8200WS
Відгуки та питання
Код: 15155
Артикул: 43U8200WS
Купити
В 1 клік
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
956 х 95 х 605 мм
Вага з підставкою
7.6 кг
Вага без підставки
7.5 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
956 х 95 х 557 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Тип матриці
DLED
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
43 "
Яскравість
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Satelit
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм