Телевізор Sony KD55X75WL
Відгуки та питання
Код: 89380
Артикул: KD55X75WL
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Телевізор Sony KD55X75WL
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Sony
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
15.6 кг
Розміри
1243 x 721 x 71 мм
Дисплей
Процесор зображення
4K X-Reality PRO
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Діагональ екрану
55 "
Загальні параметри
Енергоспоживання
202
VESA
300 х 300 мм