Телевізор Thomson 32HA2S13
Відгуки та питання
Код: 7899
Артикул: 32HA2S13
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Thomson 32HA2S13
banner
Thomson Android TV
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Високий функціонал Android TV
  • Технологія Dolby Audio з підтримкою Chromecast
Безрамковий дизайн
descr img
Android TV
descr img
Велика кількість портів підключення
Бренд
Thomson
Країна реєстрації бренду
Австрія
Країна виробник товару
Китай
Країна-виробник товару
Вага без підставки
3.41 кг
Розміри з підставкою
719,2 x 150,5 x 456 мм
Вага з підставкою
3.4 кг
Розміри
719,2 х 81,6 х 422,5 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Контрастність
Процесор зображення
ARM CA55 Quad core
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
32 "
Формати
AVI, DivX, MKV, MOV, MP3, MP4
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
Вихідна потужність
56 Вт
VESA
100 х 100 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1 ГБ
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Технології
Chromecast
Роз'єми
Антенний вхід, Оптичний вихід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Функції
Smart Things
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Вихідна потужність звуку
16 Вт