Відеокарта Palit GamingPro OC RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 (NE7507TS19T2-GB2031A)
Відгуки та питання
Код: 34862
Артикул: NE7507TS19T2-GB2031A
Повідомити, коли з'явиться
Частота пам'яті
28000 МГц
Palit
Залишити відгук
Задати запитання
Довжина відеокарти
331.9 мм
Частота ядра
Graphics Clock 2295 MHz / Boost Clock: 2452 MHz
Частота пам'яті
28000 МГц
Додаткове живлення
1 х 16pin
Мінімально необхідна потужність БП
750 Вт