Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S 16GB GDDR7 (NE7507T019T2-GB2031U)
Відгуки та питання
Код: 41626
Артикул: NE7507T019T2-GB2031U
Купити
В 1 клік
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Розрядність
256 біт
Тип системи охолодження
Активна
Частота пам'яті
28000 МГц
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Palit
На брендову сторінку
Palit
Залишити відгук
Задати запитання
Основні характеристики
Інтерфейс
PCI-Express 5.0
Частота ядра
Graphics Clock 2295 MHz / Boost Clock: 2452 MHz
Довжина відеокарти
331.9 мм
Колір
Чорний
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Тип системи охолодження
Активна
Максимальна роздільна здатність
Частота пам'яті
28000 МГц
Призначення
Ігрові
Кількість займаних слотів
3 шт
Додаткові функції
Форм-фактор
Дискретна
Розрядність
256 біт
Додаткове живлення
1 х 16pin
Мінімально необхідна потужність БП
750 Вт