Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S OC 16GB GDDR7 (NE7507TS19T2-GB2031U)
Відгуки та питання
Код: 41625
Артикул: NE7507TS19T2-GB2031U
Купити
В 1 клік
Частота пам'яті
28000 МГц
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Задати запитання
Частота ядра
Graphics Clock 2295 MHz / Boost Clock: 2482 MHz
Довжина відеокарти
331.9 мм
Частота пам'яті
28000 МГц
Додаткове живлення
1 х 16pin
Мінімально необхідна потужність БП
750 Вт