Зарядний пристрій для АКБ Maxxter 12-24В, 10А (MX-CHR-1224V10P)
Відгуки та питання
Код: 27351
Артикул: MX-CHR-1224V10P
Купити
В 1 клік
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд MAXXTER MX-CHR-1224V10P
Загальні параметри
Тип
Інтелектуальні зарядні пристрої
Підключення вихідне
Роз'єми-крокодили
Вольтметр
Так
Захист
Захист від короткого замикання, Захист від переполюсування, Захист від перезаряду
Індикації
LCD дисплей
Тип товару
Інвертор
Особливості
Вихід постійного струму 12В/10А; 24В/5А, Можливість вибору режимів (AGM/Автомобільного/Мотоциклетного/Літій-залізо-фосфатного) акумулятора, Ручка для перенесення, Дисплей, Функція відновлення (десульфатації) акумулятора, Мікропроцесорний контроль
Максимальна потужність
0.150 кВт
Автономність і живлення
Напруга на вході
Номінальна потужність
0.15 кВт
Кількість фаз
Одна фаза
Габарити, комплектація, колір
Вага
Колір
Чорний, Жовтий
Розміри
192 х 165 х 102 мм