Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 8AH AGM (BAT-12V8AH)
Відгуки та питання
Код: 70027
Артикул: BAT-12V8AH
Повідомити, коли з'явиться
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
Тип клем
F1
Тип товару
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга
12 В
Максимальний струм заряду
2.4 А
Номінальна робоча температура
25 °C
Робочий діапазон температур
від -15°C до +45°C