Акумуляторна батарея LogicPower LP 12V 20AH (6-DZM-12-20) AGM
Відгуки та питання
Код: 69010
Артикул: LP5438
Повідомити, коли з'явиться
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
LogicPower
Габарити, комплектація, колір
Вага
7 кг
Колір
Зелений
Загальні параметри
Тип товару
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга
12 В
Максимальний струм заряду
5 А
Номінальна робоча температура
25 °C
Робочий діапазон температур
від -15°C до +50°C