Акумуляторна батарея Maxxter 12V 7.5AH AGM (MBAT-12V7.5AH)
Відгуки та питання
Код: 71533
Артикул: MBAT-12V7.5AH
Купити
В 1 клік
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
Тип клем
F1
Тип товару
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга
12 В
Максимальний струм заряду
2.25 А
Номінальна робоча температура
25 °C
Робочий діапазон температур
від -15°C до +45°C