Акумуляторна батарея Prologix 12V 75AH (PL12-75GEL) GEL
Відгуки та питання
Код: 21313
Артикул: PL12-75GEL
Купити
В 1 клік
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
Тип клем
T14
Тип товару
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга
12 В
Максимальний струм заряду
18.75 А
Номінальна робоча температура
25 °C