Акустична система активна JBL 308PMKII-EU
Відгуки та питання
Код: 93532
Артикул: JBL-308PMKII-EK
Купити
В 1 клік
Характеристики JBL 308P MKII
Сумарна потужність
112 Вт
Роз'єми (вхід/вихід)
XLR, TRS
Тип акустики
Підлогова, Полична
Функція гучного зв'язку
Ні
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
JBL
На брендову сторінку
JBL
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд JBL 308P MKII
banner
  • Запатентований хвилевід Image Control Waveguide
  • Запатентований низькочастотний порт Slip Stream
  • Подвійні вбудовані кастомні підсилювачі класу D
  • Нові налаштування граничного еквалайзера (Boundary EQ)
  • Гнучке під'єднання
Чому MkII?
descr img
Запатентована технологія ICW (Image Control Waveguide)
descr img
Ваш мікс настільки ж гарний, як і ваші монітори
Великий звук із боксу
Індивідуальний звук для вашої студії
Гнучкі можливості підключення
70-річний досвід
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Країна виробник товару
Китай
Аудіо параметри
Підтримка HI-RES звуку
Ні
Мінімальна частота, що відтворюється
39 Гц
Максимальна частота, що відтворюється
24 кГц
Діаметр сабвуфера
8 "
Сумарна потужність
112 Вт
Співвідношення сигнал/шум
75 дБ
Загальні параметри
Наявність дисплея
Наявність смарт-функцій
Наявність LED-підсвічування / світломузики
Підтримка мультирум
Матеріал корпусу
МДФ
Формат акустики
1
Призначення
Для вечірки, Для дому та офісу
Тип акустики
Підлогова, Полична
Тип підключення
Дротове
Особливості
Магнітний захист
Смарт функції
Вбудований Google Chromecast
Наявність пульта ДУ
Функція гучного зв'язку
Додаткові функції
Регулювання гучності динаміків
Караоке
Габарити, комплектація, колір
Вага
8.6 кг
Розміри
419 x 254 x 308 мм