АКУСТИЧНІ СИСТЕМИ JBL CSS-15C-VA
Відгуки та питання
Код: 93663
Артикул: CSS-15C-VA
Купити
В 1 клік
Характеристики JBL CSS-15C-VA
Тип акустики
Вбудована
Роз'єми (вхід/вихід)
Клеми
Сумарна потужність
6 Вт
Функція гучного зв'язку
Ні
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
JBL
На брендову сторінку
JBL
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд JBL CSS-15C-VA
banner
JBL CSS-15C-VA – це повнодіапазонний стельовий гучномовець, сертифікований за стандартом EN54-24, що складається з повнодіапазонного двоконусного динаміка діаметром 127 мм (5 дюймів), встановленого в металевий протипожежний корпус. Динамік забезпечує чистий та розбірливий звук для програм, що вимагають сертифікації EN54 та/або відповідності BS5839.
  • 5" (127 мм) повнодіапазонний двоконусний драйвер, потужність 25 Вт
  • Сертифіковано EN 54-24 і відповідає стандарту BS5839-8
  • Діапазон частот 180 Гц - 20 кГц (-10 дБ)
  • Конічний кут покриття 120°
  • Багатовідводний трансформатор 6 Вт, 3 Вт і 1.5 Вт на 100 В
  • Металевий протипожежний купол з легким глухим монтажем
  • Торсіонний динамік Clip-In
Захист лінії від короткого замикання
descr img
Герметичне підключення
descr img
Підходить для різних проєкт
Підходить для різних проєктів, CSS-15C-VA можна налаштувати на 6 Вт, 3 Вт або 1,5 Вт при розподіленій лінії гучномовців 100 В
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Аудіо параметри
Підтримка HI-RES звуку
Ні
Мінімальна частота, що відтворюється
180 Гц
Максимальна частота, що відтворюється
20 кГц
Діаметр сабвуфера
5 "
Сумарна потужність
6 Вт
Загальні параметри
Наявність дисплея
Наявність смарт-функцій
Наявність LED-підсвічування / світломузики
Підтримка мультирум
Матеріал корпусу
Метал
Формат акустики
1.0
Призначення
Для дому та офісу, Для вулиці
Тип акустики
Вбудована
Тип підключення
Дротове
Пиловологозахист
Немає
Додаткові характеристики
Трансформатор: 6W; 3W; 1.5W, Чутливість 92 дБ, Пожежний сертифікат EN54-24
Особливості
Захист від перегріву
Стандарт пиловологозахисту
Немає
Смарт функції
Вбудований Google Chromecast
Наявність пульта ДУ
Сумісність з еко-системою розумного будинку
Функція гучного зв'язку
Вбудований голосовий асистент
Підтримка голосових асистентів
Караоке
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.5 кг
Розміри
183 x 129 мм