Акустика JBL GSB12 Hunter Green (JBL-GSB12-GN)
Відгуки та питання
Код: 93684
Артикул: JBL-GSB12-GN
Купити
В 1 клік
Характеристики JBL GSB12
Тип акустики
Стаціонарна
Сумарна потужність
300 Вт
Функція гучного зв'язку
Ні
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
JBL
На брендову сторінку
JBL
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд JBL GSB12
banner
  • Перетворювач: GSB12: поліпропіленовий драйвер 305 мм (12 дюймів), звукова котушка 50 мм (1.5 дюйма) на каркасі з каптону
  • Справжня продуктивність сабвуфера до 30 Гц
  • Вбудований крутий фільтр нижніх частот з кількома нахилами
  • Утворює закінчену систему з повнодіапазонними ландшафтними динаміками JBL GSF
  • Камера орієнтована безпосередньо під отвором, щоб запобігти випадковому пошкодженню ландшафту
  • Поручні полегшують встановлення
  • Анкерні точки для кріплення шафи до блоку або анкерів
Потужний та точний бас
descr img
Лідер у своєму класі
descr img
Басу багато не буває
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Аудіо параметри
Підтримка HI-RES звуку
Ні
Мінімальна частота, що відтворюється
30 Гц
Максимальна частота, що відтворюється
0.12 кГц
Діаметр сабвуфера
12 "
Сумарна потужність
300 Вт