Блок живлення Asus TUF-GAMING-1000G-WHITE PCIE5 1000W Gold (90YE00S5-B0NA00)
Відгуки та питання
Код: 16940
Артикул: 90YE00S5-B0NA00
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
1000 Вт
Охолодження
1 х 135 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 120 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Asus
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 135 мм
Кількість SATA роз'ємів
5
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Модульне підключення
Так
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Гарантія та виробник
Гарантія
120 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.48 кг
Розміри
150 х 150 х 86 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Білий
Форм-фактор
ATX
Потужність
1000 Вт