Блок живлення Gigabyte ATX 2.31 650W GP-P650SS
Відгуки та питання
Код: 24206
Артикул: GP-P650SS
Купити
В 1 клік
Характеристики Gigabyte GP-P650SS
Форм-фактор
ATX
Потужність
650 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Пасивний
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Silver
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Gigabyte
Gigabyte
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Gigabyte GP-P650SS
Основні характеристики
Система охолодження
Активна
Колір
Чорний
Форм-фактор
ATX
Тип
Комп'ютерний
Потужність
650 Вт
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Пасивний
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
5
Кількість конекторів IDE (Molex)
3
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
2/0
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus Silver
Рівень шуму, дБ
32 дБ
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Технології захисту
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість вентиляторів
1
Діаметр вентилятора
120 мм
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.1 кг
Розміри
160 х 150 х 86 мм