Блок живлення Gigabyte ATX 3.0 850W GP-AE850PM PG5 ICE
Відгуки та питання
Код: 24211
Артикул: GP-AE850PM PG5 ICE
Купити
В 1 клік
Характеристики Gigabyte GP-AE850PM PG5 ICE
Форм-фактор
ATX
Потужність
850 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Gigabyte
Gigabyte
Залишити відгук
Задати запитання
Основні характеристики
Система охолодження
Активна
Колір
Білий
Форм-фактор
ATX
Тип
Для геймерів, Комп'ютерний
Потужність
850 Вт
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
8
Кількість конекторів IDE (Molex)
8
Модульне підключення
Так
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Технології захисту
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість вентиляторів
1
Діаметр вентилятора
120 мм
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.8 кг
Розміри
150 x 140 x 86 мм