БЖ 2000W FSP FSP2000-52AGPBI 80+ Gold,18xPCI-E6+2, 135mm fan, Modular, C20, ATX/EPS, brown box
Відгуки та питання
Код: 2074
Артикул: FSP2000-52AGPBI
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
FSP
Додаткові функції
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
5/1
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin