БЖ 650W Xilence XP650R6.2 Performance C+ 120mm, 80+ White, Retail Box
Відгуки та питання
Код: 02040
Артикул: XP650R6.2
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Стандарт 80 Plus
80 Plus White
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Xilence
Додаткові функції
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
3/0
Стандарт 80 Plus
80 Plus White
Живлення материнської плати
20 + 4 pin