БЖ 750W Xilence XP750R12.ARGB Gaming Gold Series, 120mm, >90%, Retail Box
Відгуки та питання
Код: 2054
Артикул: XP750R12.ARGB
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
750 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Xilence
Додаткові функції
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
3/0
Кількість SATA роз'ємів
6
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Габарити, комплектація, колір
Вага
2 кг
Розміри
140 х 150 х 86 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Форм-фактор
ATX
Потужність
750 Вт