БЖ 750W Xilence XP750MR9.2 Performance X+ ATX 3.0 80+ Gold, 140mm, Semi-Modular, Retail Box
Відгуки та питання
Код: 02061
Артикул: XP750MR9.2
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Xilence
Додаткові функції
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
3/0
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin