Каталог

0 800 201 865

RU
UA
Сервіси

Відгуки Фен для волосся Dreame Hair Artist Grey (AHD5-GD0)

Фото та відео покупців
Всі
За популярністю
Написати відгук

Популярний відгук

Я працюю перукарем, тому обираю для своєї роботи найкращі засоби і пристрої. Замовила цей фен і була приємно здивована. Тепер допомагає мені висушувати волосся набагато швидше, моделювати гарні зачіски. Я та мої клієнтки дуже задоволені цим феном. Раджу.
Софія
23 вересня 2023
Відповісти
0 відповідей
1
Купила dreame intelligent hair dryer grey, потому что искала фен с ионизацией. У меня кудрявые волосы, которые сильно пушатся. Теперь таких проблем нет. Кстати, фен самостоятельно регулирует температуру воздуха, чтоб не пересушить волосы. Покупкой довольна.
Наталія
14 грудня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Придбала фен для волосся, тому що сподобались його функції. Зацікавило те, що у нього є декілька режимів швидкості і зміни температури. До речі, разом з феном в наборі йде дві насадки. Іноді випрямляю волосся, тому ці насадки – просто спасіння. Не треба мучитись з утюжком, який дуже пересушує.
Соня
15 листопада 2023
Відповісти
0 відповідей
1
Не понимаю, почему не купила цей фен раньше. Он настолько мощный, что даже густые волосы высушиваю без проблем. Раньше на укладку уходило много времени. Старенький фен барахлил, приходилось тратить 40 минут на высушивание. Теперь все отлично.
Олеся
06 жовтня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Більше відгуків