Гриль притискний Gorenje (GCG2100S)
Відгуки та питання
Код: 89885
Артикул: 740150
Купити
В 1 клік
Потужність
Розмір робочої поверхні
Дисплей
Знімні пластини
Відкриття на 180 °
До порівняння моделей
Потужність
2100 Вт
Покриття поверхні для смаження
Антипригарне
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Gorenje
На брендову сторінку
Gorenje
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Gorenje GCG 2100 S
banner
  • Потужність 2100 Вт
  • Інтелектуальна панель
  • 7 автоматичних програм
  • Автоматичне визначення товщини продукту
Смаження, запікання та приготування на грилі
descr img
Не потрібно відкривати кришку під час приготування їжі
descr img
Збільште площу гриля
Автоматично контролює товщину страв
Ідеальне приготування кожного разу
Автоматична адаптація часу приготування до товщини будь-якої страви
Завжди найкращий смак
Оснащення
Щиток від вітру
Ні
Знімні пластини
Так
Знімний піддон для збору жиру
Так
Решітка
Ні
Підставка на ніжках
Кількість поверхонь для смаження
2 шт
Покриття поверхні для смаження
Антипригарне
Робоча поверхня
Рифлена
Додаткові можливості
Загальні параметри
Положення пластин
Барбекю, Гриль
Напруга
220 В
Матеріал корпусу
Нержавіюча сталь
Тип установки
Настільні
Тип управління
Механічне
Тип нагріву
ТЕН
Сфера використання
Побутовий
Тип
Гриль електричний
2100 Вт
Діапазон потужності
Більше 2000 Вт