ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B850 850VA, Line Int., AVR, 2xSchuko
Відгуки та питання
Код: 28555
Артикул: EG-UPS-B850
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Energenie EnerGenie EG-UPS-B850 850VA
Тип архітектури
Лінійно-інтерактивні (line-interactive)
Вихідна потужність
850 В·А
Вихідна напруга, В
220 ± 10%
Діапазон вхідної напруги при роботі від мережі
165 - 275 В
Кількість розеток
2 шт
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Energenie
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Країна виробник товару
Китай
Основні характеристики
165 - 275 В
Призначення
Для дому
Колір
Чорний
Тип АКБ
Свинцево-кислотний
Кількість Euro-розеток
2 шт
Тип архітектури
Форма вихідної напруги
Апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Вихідна потужність
850 В·А
Вихідна потужність (загальна)
510 Вт
Вихідна напруга, В
220 ± 10%
Акумуляторна батарея
Вбудована
Кількість розеток
Додаткові функції
Час заряду батарей
12 год
Додаткові характеристики
Габарити, комплектація, колір
Вага
5.5 кг
Розміри
100 х 140 х 280 мм