ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650 650VA, Line Int., AVR, 2xSchuko
Відгуки та питання
Код: 36510
Артикул: EG-UPS-B650
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Energenie EnerGenie EG-UPS-B650 650VA
Тип архітектури
Лінійно-інтерактивні (line-interactive)
Вихідна потужність
650 В·А
Вихідна напруга, В
220 ± 10%
Діапазон вхідної напруги при роботі від мережі
220 ± 25% В
Кількість розеток
2 шт
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Energenie
Додаткові функції
Час роботи при половинному навантаженні
20 хв
Час заряду батарей
12 год
Додаткові характеристики
Захист від сплесків напруги, Захист від перевантаження, З дисплеєм
Додаткові характеристики
Захист від викидів напруги та перевантажень по струму, З дисплеєм
Основні характеристики
220 ± 25% В
Колір
Чорний
Кількість Euro-розеток
2 шт
Тип архітектури
Форма вихідної напруги
Апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Вихідна потужність
650 В·А
Вихідна потужність (загальна)
390 Вт
Вихідна напруга, В
220 ± 10%
Кількість розеток
Габарити, комплектація, колір
Вага
4.3 кг
Розміри
100 х 280 х 140 мм